Ulga w przeziębieniu i grypie - Vicks - marka, której zaufało wielu

Historia marki

 

Vicks

125–letnia tradycja Vicks to coś więcej niż tylko produkty na przeziębienie i grypę. To także szansa na czerpanie radości z życia przez Ciebie i Twoich bliskich, nawet wtedy gdy choroba puka do Twoich drzwi.

Utworzona w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku przez aptekarza Lunsforda Richardsona marka Vicks jest obecnie sprzedawana na całym świecie. Dzięki zaufaniu milionów ludzi na świecie, produkty Vicks to nr 1 wśród produktów na kaszel i przeziębienie1.1 Euromonitor International Ltd; na podstawie sprzedaży detalicznej w ujęciu wartościowym w 2019 r., w kategorii leków na kaszel, środków udrożniających górne drogi oddechowe, preparatów na gardło, leków złożonych i pediatrycznych na kaszel i przeziębienie.

Objawy przeziębienia lub grypy mogą być uciążliwe: zatkany nos, katar, suchy kaszel, mokry kaszel, gorączka, bóle mięśni. Produkty lecznicze Vicks wydawane bez recepty (OTC) to połączenie substancji aktywnych przebadanych klinicznie. Produkty Vicks są dostępne w różnych formach (maść, saszetki do przygotowania gorącego napoju, aerozol do nosa) pomagają skutecznie walczyć z objawami przeziębienia lub grypy, abyś Ty i Twoi bliscy mogli cieszyć się pełnią życia każdego dnia.

Zapraszamy do odwiedzania strony Vicks. W zakładce "Poradnik" / "Profilaktyka" dowiesz się więcej na temat tego, jak wzmocnić swój układ odpornościowy i uchronić się przed grypą i przeziębieniem, w zakładce "Poradnik" / "Leczenie" dowiesz się więcej na temat tego, jak sobie radzić z objawami grypy lub przeziębienia. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wiele pomocnych informacji.